LJUSSTAKAR, ett par, Empire, troligen Frankrike, 1800-talets första hälft. - Bukowskis | Ljusstakar, Empir, 1800-talet
Pair French Empire Rock Crystal Pharo Candlesticks Candle | Bronze candelabras, Candlesticks, Bronze
LJUSSTAKAR, ett par, brännförgylld brons. Empire, 1800-talets första hälft. - Bukowskis
LJUSSTAKAR, ett par, brons, empire, Frankrike, 1800-talets första hälft. - Bukowskis
Ljusstakar, empire on artnet
Newel Cap Sculptures-Brass
Ljusstakar, empire on artnet
Sold Price: Paar Empire Kerzenleuchter / Paire des bougoirs Empire en argent massif / A pair of Empire silver candlesticks, Pierre Joseph Jacques Tiberghien, Gent / Gand, um 1800 - October 6, 0121 9:00 AM CEST