képmutatás Sobriquette Szétszór äpplet stolar auktion amazon Automatizálás változó Mary

STOLAR, 3 st, ek, jugend, "Äpplet" ca 1910. Möbler - Fåtöljer & Stolar -  Auctionet

Vackra jugendstolar Äpplet (OBS! EN STOL KVAR.) | Barnebys

EKSTOLAR, 6 st. Äpplet. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet

Äpplet - stolar - Vita lyckan
Äpplet - stolar - Vita lyckan

Auktion | Stolar "äpplet" | Stockholms Auktionsverk Online | 144640

4 Äpplet Stolar | Barnebys
4 Äpplet Stolar | Barnebys

STOLAR, 4 st. "Äpplet", Jugend, 1900-talets första hälft. Möbler - Fåtöljer  & Stolar - Auctionet

STOLAR, 4 st, 'Äpplet', jugend, 1900-talets första del

Matgrupp, ek, 'Äpplet' 1900-talets första del (5) | Lauritz.com

Stolar, 4 st, Jugend, Äpplet. Metropol - Auktioner i Stockholm och på  nätauktion med konst och inredning - 9404

Slutpris för Äpplet stolar
Slutpris för Äpplet stolar

STOLAR, 4 st, ek, "Äpplet", jugend, 1900-talets början. Möbler - Fåtöljer &  Stolar - Auctionet

STOLAR, 4 st, modell Äpplet, jugend, 1900-talets första del

Slutpris för STOLAR, ek, äpplet, Jugend, 1900-talets

Äpplet stolar 6+4 stycken | Transport, Frakt, Flytt | PackBud.com

STOLAR, 6 stycken, ek, "Äpplet", jugend. Möbler - Fåtöljer & Stolar -  Auctionet

Stolar, karmstolar, Jugend, ek, ”Äpplet”, i originalskick

Matsalsgrupp, Äpplet i ek, 5 delar. Denna auktion är annullerad - se nu  vara #1336542 | Lauritz.com

STOLAR, 6 st äpplet, jugend, 1900-talets början. Möbler - Fåtöljer & Stolar  - Auctionet

äpplet stolar | Barnebys
äpplet stolar | Barnebys

Stolar, 6 st, äpplet, senjugend - 649 2075 - Metropol Auktioner

Auktion | Stolar jugend Godspiltgården | Stockholms Auktionsverk Online |  313789

3 st Äpplet stolar | Barnebys
3 st Äpplet stolar | Barnebys

Auktion | Stolar jugend | Stockholms Auktionsverk Online | 385361

STOLAR, 6 st, jugend, 1900-talets början. - Bukowskis

STOLAR, 5 st. ek, "Äpplet-stolar", jugend, tidigt 1900-tal. Möbler -  Fåtöljer & Stolar - Auctionet